Geachte leden van VOCUS, PAP en Versatile, hierbij willen wij jullie uitnodigen voor ons gemaskerd bal oftewel Masquerade Ball. Deze chique aangelegenheid zal plaatsvinden op 10 mei in Venue vanaf 22:00 en jullie zullen om 03:00 hoffelijk verzocht worden de zaal te verlaten. Op deze avond is het niet alleen de bedoeling dat men decadent gekleed komt. Men dient daarnaast voorzien te zijn van een gepaste bedekking van (een deel van) uw gelaat, om de avond tot een hogere sfeer te brengen. Voor maar 35 euro wordt u de hele avond voorzien van drankjes en hapjes. De kaarten voor dit bal kunnen gekocht worden op de kamers van de studieverenigingen. Je kunt hier ook gelijk een kaartje voor je date kopen. We hopen dat jullie allemaal aanwezig zullen zijn op deze bijzondere avond.
Met vriendelijke groet, VOCUS, PAP en Versatile