Het 21e bestuur (2022-2023)

Babette Roovers – Voorzitter
Constance Pama – Secretaris
Eva Harteveld – Penningmeester
Sam Meijne – Coördinator intern
Marije Tuenter – Coördinator extern

Het 21e bestuur heeft zich met een groot hart voor de vereniging ingezet in het jaar 2022-2023. Het was een jaar zonder corona, wat betekende dat er voor het eerst in drie jaar weer een ouderwets introductieweekend was. Herres op de Hooizolder luidde het thema. Mede dankzij het weekend begon het 21e bestuur hun jaar met een mooi aantal van 85 commissieleden. De commissies kwamen dit jaar met interessante en creatieve ideeën. Zo maakte de Mannencie in samenwerking met hun coördinator een Sexy Mannen Kalender voor het goede doel, organiseerde de Weekendcie een tof weekend en een Goede Doelen Veiling, maakten we een vette reis naar Wenen, maakte de Almanak een prachtig boek met het thema PAPmuziek, zette de Sympocie twee goed bezochte symposia neer en hadden we dankzij de Borrelcie door het hele jaar heen geslaagde borrels. Het 21e bestuur heeft met behulp van hun commissieleden dit jaar maar liefst €1601,74 opgehaald voor een nieuw goed doel, Stichting Kinderfeest. 

Vanaf 2023 is het 21e bestuur verder gegaan zonder hun coördinator onderwijs. Dit was even schakelen, maar betekende niet dat er minder hard gewerkt werd. In dit jaar is er een overstap gemaakt naar jaarlijkse contributie, is er een RvF opgezet, is er een begin gemaakt aan de wijziging van de statuten met hulp van de Werkgroep Beleidslijn, is er een leden login op de website gecreëerd en is het PR-protocol gewijzigd. Het bestuur heeft ervoor gekozen hun commissieleden automatisch in te schrijven voor ALV’s, wat zorgde voor meer input van de leden. Ook zijn ze dit jaar begonnen met ‘speciale kamerdiensten’ om de PAPkamer bekender en populairder te maken onder de leden.