Lieve PAPpers, het is tijd voor de eerste lezing van dit jaar. Dit keer vindt de lezing plaats in de kroeg. Ja je leest het goed, de kroeg! Op dinsdagavond 18 oktober zal, voorafgaand aan de stamkroegavond, een kroeglezing worden gegeven door dr.van ’t Rood en prof.dr.Leseman. Deze lezing zal plaatsvinden in Cafe Jij en Wij, Voorstraat 96 (Dit is een kroeg vlak bij onze stamkroeg de Stadsgenoot), van 19:30 tot 21:00

Rogier van ’t Rood zal gaan spreken over de mislukkende inburgering en daarnaast een advies uitspreken vanuit een pedagogisch perspectief. Daarna zal Paul Leseman het gaan hebben over het bestrijden van maatschappelijke ongelijkheid, het inclusiever maken van onze samenleving en het bevorderen van multiculturele integratie.

Wij als toekomstige pedagogen zullen in het werkveld te maken krijgen met deze aspecten, dit wil je dus niet missen!

De kosten bedragen €2,- per PAPlid. Na de kroeglezing gaan we met zijn allen door naar de stamkroegavond!

Inschrijven kan vanaf woensdag 12 oktober vanaf 13.15 via deze link. Wees er snel bij, want het aantal plekken is beperkt!