Heb jij altijd al willen weten hoe een eetstoornis precies in elkaar zit?
Ga dan zeker met ons mee tijdens deze activiteit!
Wij zijn als vereniging namelijk, bij hoge uitzondering, uitgenodigd om langs te komen in het Leontienhuis. Na haar carrière heeft Leontien van Moorsel samen met haar man het Leontienhuis opgericht. Leontien: “Het Leontienhuis wil de kwaliteit van leven van mensen met een eetstoornis en hun naasten verbeteren. Daarnaast wil het Leontienhuis mensen met eetstoornis motiveren richting herstel en (hernieuwde) deelname aan de maatschappij. Ervaringsdeskundigheid is de basis van de ondersteuning door vrijwilligers die zelf hersteld zijn van een eetstoornis. Kernwoorden hierbij zijn: begrip, erkenning , herkenning en gelijkwaardigheid.” 
Wij worden op vrijdag 3 maart om 10.00 uur verwacht in Zevenhuizen. Voor de gegadigden zullen we gezamenlijk vertrekken vanaf Centraal Station Utrecht, meer info hierover volgt nog!
Schrijf je in vanaf dinsdag 21 februari 10.30 uur via deze link.