Als pedagogiekstudenten zitten we vaak met onze neus in de boeken, maar ben je ook niet benieuwd hoe dit nou wordt toegepast in de praktijk? Kom dan naar de jaarlijkse NVO praktijkavond en werp een blik op het werkveld! Tijdens deze avond kun je meer informatie krijgen over de verschillende werkvelden binnen de (ortho)pedagogiek. De NVO is de Nederlandse Vereniging van Pedagogen en Onderwijskundigen, deze organiseert samen met PAP een informele praktijkinformatieavond. Een aantal ervaringsdeskundigen zullen meer vertellen over hun werk en praktijkervaringen. Grijp je kans om vragen af te vuren op toekomstige collega (ortho)pedagogen in de gehandicaptenzorg, de geestelijke gezondheidszorg, de jeugdzorg en het onderwijs. Deze avond zal plaatsvinden opmaandag 16 januari vanaf 19.15 in de bovenzalen van café Florin (Nobelstraat 2-4 te Utrecht) en is helemaal gratis.
Programma:
19.15 – 19.30: Inloop, aanmelden en indeling
19.30 – 20.10: Ronde 1
20.20 – 21.00: Ronde 2
Bij het aanmelden geef je gelijk je top 3 voorkeur aan voor de verschillende werkvelden (gehandicaptenzorg, onderwijs, jeugdzorg, geestelijke gezondheidszorg). Je zult uiteindelijk in twee rondes worden ingedeeld. We proberen natuurlijk zoveel mogelijk iedereen bij zijn of haar eerste keuzes in te delen.
Inschrijven kan vanaf maandag 9 januari 11.30u via deze link