Lieve PAPpers,
het jaar is bijna ten einde, de laatste activiteiten van het jaar komen in zicht en daarna moeten jullie het een hele zomervakantie zonder PAP doen! Hoe kunnen we het jaar nou beter afsluiten dan met een spetterende eindactiviteit!? Deze activiteit zal plaatsvinden in het Wilhelmiapark op donderdag 28 juni, vanaf 16.00. Hier zal voor ieder wat wils zijn, zo zullen wij avondeten voor jullie verzorgen, zijn er diverse spelletjes te doen én zullen er natuurlijk (alcoholische) versnaperingen aanwezig zijn. Geen reden om niet te komen dus! We mogen alvast een tipje van de sluier oplichten: er zal waarschijnlijk een (vrijblijvend) slip ‘n slide element in zitten. En natuurlijk ook mooi meegenomen, deze activiteit zal helemaal GRATIS zijn! Dus wil jij nog een laatste middagje met allemaal medePAPpers chillen, heb jij zin in een chill middag in het park en wil jij ‘lachen om homevideos’-waardige scenario’s live meemaken? Kom dan naar deze grote eindactiviteit!
P.S. Aansluitend op deze activiteit is het eindfeest van PAP, met als thema Feestival! Ga dus na deze activiteit gezellig mee door naar het feest.
Inschrijven kan vanaf maandag 11 juni 12.00 via deze link!