Lieve PAPpers,
Slingers, ballonnen, limousines, cocktails, beerpong, overdressed zijn en heel veel eten… Dat kan maar één ding betekenen: PAP’s SWEET 16! In deze fantastische PR-week gaan we de 16e verjaardag van PAP vieren, met (bijna) allemaal GRATIS activiteiten! Kom de PAPkamer versieren, cocktails maken, pannenkoeken, popcorn, taart en broodjes knakworst eten en laat zien dat JIJ de beste Mario Kart-er bent! Het wordt één grote feestweek, waarbij elke dag activiteiten zullen zijn om een (hopelijk) onvergetelijk nieuw levensjaar in te luiden. Blok dus allemaal maandag 19 t/m vrijdag 23 maart in je agenda en kom mee feesten! Op de poster kunnen jullie de tijden zien, maar in ieder geval is er de hele week feest op de PAPkamer. Wij hebben er al enorm veel zin in, tot dan!
Liefs, de Promocie