Donderdag 21 februari – Save the date – valentijn met de mannen gezellig

Heyhey, lieve dames.


Wie weet er nou meer van ware liefde dan de Mannencie. Inderdaad, niemand. Vandaar dat we onze romantiek graag met jullie willen delen. We hebben een mooie avond gepland voor jullie. De grappen zijn geschreven, de zwoele muziek staat klaar en de spellen zijn daadwerkelijk uitgedacht
(namelijk: geen bierpong). Een perfecte avond zou je het wel kunnen noemen.
Om deze romantiek te kunnen realiseren is er een dress code ingesteld. Wij hopen jullie in de mooiste jurken te mogen ontvangen in onze strakgestreken pakken. Mocht dit echter niet lukken, dan is dat geen enkel probleem. Er zullen wat mooie mannen voor jullie klaar staan op Utrecht Centraal om jullie te begeleiden tot de sfeervolle locatie. Meer informatie hierover volgt nog. Deze liefdevolle nacht zal plaats vinden op donderdag 21 februari, vanaf 19:00. De locatie is in Nieuwegein, op Nedereindseweg 402.

Deze toffe activiteit zal maar 4,50 gaan kosten dus wees er snel bij want dit wil je niet missen 🙂

Inschijven kan via www.svpap.nl vanaf maandag 11 februari om 12:00.