Amnesty International is een organisatie die strijd voor mensenrechten over de hele wereld, en daar KAN JIJ AAN MEEHELPEN!
Van maandag 28 november tot vrijdag 2 december liggen op de PAPkamer brieven die je in een loos uurtje, een pauze tussen je colleges door of als je een middagje vrij hebt over kunt komen schrijven.
Al deze brieven zullen door Amnesty opgestuurd worden om druk te zetten op autoriteiten in andere landen die onterecht mensen gevangen houden. Wanneer zij honderden brieven ontvangen waarin je pleit voor vrijlating vergroten we de kans dat zij mensen vrijlaten. Naast dat je hiermee bijdraagt aan een goed doel, heeft het brieven schrijven ook voor jou enkele voordelen: er is namelijk voor de brievenschrijvers elke dag taart op de PAPkamer te vinden EN wanneer je 30 brieven schrijft deze week verdubbel je jouw punten voor de commissieledenbattle. Kom dus snel naar de PAPkamer en pennen maar!
Inschrijven  voor deze activiteit is niet nodig. Kom gewoon langs in de PAPkamer en alles ligt voor je klaar.