Maandag 11 maart – sexy besturenkalender

Vind jij jouw bestuursleden ook zo ongelofelijk sexy? Zou jij nog wel wat meer van ze willen zien? Dan is dit jouw kans om een exclusieve kalender van jouw bestuursleden te kopen. Wij steunen de goede doelen van de RAGweek  door mee te doen aan de SexyBesturenKalender! De goede doelen van dit jaar zijn ‘Campagneteam Huntington’ en ‘Taal doet Meer’. Dit jaar zijn wij met zes andere verenigingen binnen de Faculteit Sociale Wetenschappen te zien op de kalender. Wil jij het goede doel steunen én ons zien schitteren in deze prachtige kalender? Vanaf 11 maart 9:00 uur kun jij deze kalender aanschaffen. Hij zal €5,- kosten, waarmee je dus het goede doel steunt! Om een felbegeerde kalender aan te schaffen, hoef je je alleen maar even in de schrijven via svpap.nl

Schrijf je snel in en bereid je voor op een jaar lang genieten!
Ken je iemand buiten PAP die ook een kalender wil? Mail dan naar info@svpap.nl en dan zorgen wij ervoor dat jij er ook eentje krijgt. Maar let op, OP=OP