Van tijd tot tijd extreem uitgelaten en extreem neerslachtig, een aandoening die bekend staat als een bipolaire stoornis of als manische depressiviteit. Waarschijnlijk kun je je hier niet echt iets wat bij voorstellen of misschien weet je hier niet zoveel vanaf. Lijkt het je toch interessant om hier meer over te weten te komen?

Kom dan op 28 april om 16:00 naar de lezing van ervaringsdeskundige Cornelie Egelie-Sprenger. Dit is pas het eerste deel van de activiteit. Na de lezing wordt er namelijk gezorgd voor avondeten, zodat onder het genot van hapjes en drankjes de lezing nabesproken kan worden. En hierna is deze fantastische avond nog steeds niet afgelopen, want we gaan ook nog de film “It’s kind of a funny story” kijken!

Kijk anders even de trailer:

Al met al beloven de lezing, het diner en de film samen een geweldige activiteit te worden, dus schrijf je nu snel in via onderstaand inschrijfformulier want dit alles kost maar 4 euro!
Locatie: Evenementenruimte in Langeveld kantine