Beste PAPper,

We willen jou graag uitnodigen voor de Wissel- Algemene Ledenvergadering (WALV) van Studievereniging PAP. ​Deze zal op dinsdag 12 september plaatsvinden. De WALV zal om 18.00 uur beginnen in de Boothzaal, maar iedereen is om 17.00 uur welkom in de Langeveld kantine om te genieten van geheel verzorgd GRATIS diner door de Dinercie.

Tijdens de WALV wordt er teruggeblikt op het afgelopen bestuursjaar van het 15e bestuur en zal het 16e bestuur worden geïnstalleerd voor het collegejaar 2017-2018.

Ieder lid is van harte welkom om de WALV bij te wonen om samen het jaar van het 15e bestuur af te sluiten en het jaar van het 16e bestuur te starten. Daarnaast is er ruimte om jouw mening te geven over diverse zaken die spelen binnen PAP. Mocht je nu al vragen en/of feedback voor ons hebben, dan kun je die natuurlijk altijd aan ons voorleggen. Ook voor extra agendapunten mag je ons benaderen. Hiertoe kun je een mail naar secretaris@svpap.nl sturen.

De bestanden die tijdens de WALV worden besproken kan je vinden opwww.svpap.nl/officiele-bestanden.

We hopen julie allemaal te zien tijdens deze ALV!

Liefs,
Het 15e en 16e bestuur van PAP