Dinsdag 30 april – Careernight

Op dinsdag avond, 30 april, zullen alle studieverenigingen van de faculteit Sociale Wetenschappen de eerste editie van de Carrière Nacht FSW organiseren!

Op deze avond zullen het Academie Gebouw en 30 alumni van alle verschillende opleidingen voor je klaar staan. Drie rondes van panelgesprekken met alumni uit 9 verschillende werkvelden; van justitie en veiligheid tot sociale duurzaamheid, van jeugdzorg tot het bedrijfsleven, van onderwijs tot onderzoek. Ontdek de alumni markt en spreek individueel met alumni over hun functie, werk en organisatie. Een interactieve avond waarbij verder wordt gekeken dan alleen jouw studie. Stap uit het hokje van ‘psycholoog’, ‘socioloog’ of ‘antropoloog’ en ontdek wat er voor jou mogelijk is in de verschillende werkvelden! Crossing borders tijdens de Carrière Nacht FSW met als hoofdthema ‘interdisciplinariteit’!

Houd dit Facebook evenement in de gaten voor de inschrijvingen. De inschrijving zal maandag 8 april open gaan.

(ENGLISH)
On Tuesday evening, 30 April, all the study associations from the faculty of social sciences will organize the first edition of the CareerNight FSW!

On this evening, the University Hall and 30 alumni from all programmes of our faculty are at your disposal. Three rounds of panel discussions with alumni from 9 sectors, from Justice & Security to Sustainability, from Youth Care to Business, from Education to Research. Browse the alumni market to connect with individual alumni and learn more about their position, work activities and organisation. An interactive evening that looks beyond your study. Step out of the box of ‘psychologist’, ‘sociologist’ or ‘anthropologist’ and discover your possibilities in the different professional fields! Crossing borders during the Career Night FSW with as main theme ‘interdisciplinarity’!

Keep an eye on this Facebook event for registrations. The registration will be open on 8 april.