Woensdag 6 februari 13:30

Hallohallo PAPpers,

Het tweede semester is bijna aangebroken en dat betekent dat het tijd is voor nog meer leuke activiteiten! Op woensdag 6 februari is er een excursie naar De Kindertelefoon. Ben jij benieuwd hoe De Kindertelefoon kinderen helpt met kleine of grote problemen? Kom dan zeker mee naar deze workshop. We zullen van alles leren over de werkwijze van De Kindertelefoon, de rol van (ortho)pedagogen binnen de organisatie en we zullen zelf lekker actief bezig zijn. Deze toffe activiteit kun je bijwonen voor maar €1,-. De volledige winst gaat naar het goede doel van het jaar, Stichting Het Vergeten Kind. De activiteit vindt plaats op 6 februari van 13:30 uur tot 15:00 uur. De locatie is het kantoor van De Kindertelefoon op Newtonlaan 83, makkelijk te bereiken vanaf Utrecht Centraal en de Uithof. We vertrekken met de mensen die dat willen om 13:00 vanaf de Uithof. Hopelijk zien we je bij deze interessante activiteit!

Inschrijven kan vanaf woensdag 23 januari 12:00 uur, via www.svpap.nl!